Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer posuere erat a ante.

Someone famous in Source Title

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ Z NAMI JĘZYKÓW OBCYCH?

1. PRZEDE WSZYSTKIM JAKOŚĆ! – nasze kursy językowe nie oscylują w dolnej granicy cenowej, ponieważ dobieramy najlepszych lektorów, oferujemy odpowiednie warunki do nauki i ze wszystkich sił staramy się, aby zainwestowane przez Państwa fundusze przyniosły oczekiwane rezultaty.

2. KAMERALNE GRUPY – z doświadczenia wiemy, że kursy przeprowadzane w kilkuosobowych grupach dają najlepsze efekty. Najwyższa jakość nauczania idzie w parze z odpowiednio dobraną liczbą uczestników.

3. RODZINNA ATMOSFERA – kameralność grup sprzyja zawiązywaniu przyjaźni pomiędzy uczestnikami kursów, jak również uczestnikami a pracownikami szkoły. U nas nikt nie jest anonimowy. Nie tylko lektor zna swoich kursantów, ale również personel administracyjny. Atmosfera zajęć świątecznych jest u nas codziennością.

4.MOŻLIWOŚĆ ZDANIA EGZAMINU ZEWNĘTRZNEGO I UZYSKANIA CERTYFIKATU –  w szkole przeprowadzamy egzaminy z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego. Oferujemy również kursy przygotowujące do egzaminów certyfikujących różnego typu.

5. INDYWIDUALNE KONSULTACJE – realizowane przed zajęciami lub po nich (w odróżnieniu od innych szkół, gdzie wymagany jest przyjazd w dodatkowym terminie).

6. NAJLEPSZE  MATERIAŁY DODATKOWE – dobierane są z dużą starannością przez lektora i metodyka szkoły. Wykorzystujemy materiały audiowizualne i zróżnicowane metody pracy: gry, symulacje językowe, ćwiczenia bazujące na pamięci wzrokowej, ruchowej i słuchowej.

7. NOWOCZESNE METODY NAUCZANIA – wraz z metodykiem i logopedą szkoły dobierane są odpowiednie metody nauczania (uzależnione od wieku i predyspozycji kursantów, poziomu nauczania, tematyki zajęć).

8. DOSTĘP DO PLATFORMY E-LEARNINGOWEJ – umożliwiamy naukę zdalną jako uzupełnienie kursu stacjonarnego (dzięki naszej platformie mają Państwo m.in. dostęp do dodatkowych materiałów dydaktycznych).

9.WARSZTATY JĘZYKOWE – dla chętnych spotkania z kulturą języka, którego się uczą.

10.ROZSĄDNE CENY – w naszej szkole wysoka jakość nauczania idzie w parze z rozsądną ceną. Jako osoby, które w przeszłości, a także obecnie uczestniczyły i uczestniczą w różnego rodzaju kursach, wiemy jak ważna jest cena. Staramy się, aby była ona dla Państwa satysfakcjonująca, a jednocześnie jesteśmy pewni, że nie zawiedziemy Państwa zaufania i spełnimy pokładane w nas oczekiwania. Oferujemy elastyczny system ratalny – u nas mają Państwo miesięczną przerwę w płatnościach, ponieważ nasze raty płacą Państwo co dwa miesiące

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *